4D HIFU THERAPY

Revolučná technológia HIFU – vysoko intenzívny fokusovaný ultrazvuk – bola vyvinutá na amerických klinikách, v roku 2011 získala FDA a CE certifikáciu.

4D HIFU THERAPY

Jedná sa o prístroj fungujúci na báze fokusovaného ultrazvuku. Zo špeciálnej sondy sú vysielané jednotlivé ultrazvukové vlny, ktorých účinok je koncentrovaný do jedného bodu. Proti chirurgickému liftingu tváre je účinnosť prístroja HIFUtherapy Mediswiss 4D porovnateľná. Metóda je veľmi populárna a využívajú ju aj celebrity. Ošetrenie HIFUtherapy Mediswiss 4D možno použiť na kompletný facelifting, ale aj na čiastkové ošetrenie tváre v oblasti očí, tváre, krku, ale aj dekoltu …. proste tam, kde chcete riešiť nejaký problém.

Vhodným kandidátom je každý, koho pokožka je ochabnutá a menej pevná. Je to vítaná a účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí chirurgický liftingový zákrok odmietajú. Či už z dôvodu strachu z chirurgického zákroku, dlhej a bolestivej rekonvalescencie, alebo aj kvôli možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky.

Zákrok sa môže vykonávať počas celého roka.

1 až 2x.

Mnohé otázky smerujú tiež k trvalosti ošetrenia a nutnosti jeho opakovanie. Ako sme načrtli vyššie HIFUtherapy nerieši len prejav starnutia pleti, ale najmä jeho príčinu – nejde o vyhladenie zvonku, ale zvnútra. Vďaka obnoveniu tvorby kolagénu (jeho nedostatočná tvorba je príčinou vzniku vrások a ochabnutia pleti) si vaša pokožka udrží mladistvejší vzhľad dlho. Štúdia zo Spojených štátov amerických ukazujú, že účinok ošetrenia pretrvá od 24 mesiacov až po dobu piatich rokov!

Povedali o nás

"Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon."
Veronika B.
"Veľká spokojnosť, kaderníčka Silvia je proste úžasná , teším sa veľmi . Prajem veľa spokojných zákazníkov."
Marianna H.
"Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať."
Lenka M.
"Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.."
Denisa P.
"V tomto TOP salóne krásy sa nemôžte cítiť inak ako hýčkaná kráľovná.... Ďakujem za perfektné ošetrenie a neskutočnú masáž. Ste TOP.."
Beata K.
"Do Quiru chodim pravidelne a vzdy som velmi spokojna, dnes mam za sebou prvu navstevu u novej nechtarky a som nadmieru spokojna, nechty su uzasne, velmi prijemne straveny cas a uz sa tesim zase nabuduce!."
Diana Š.