.

"KAŽDÁ ŽENA SI ZASLÚŽI BYŤ KRÁSNA. PRIRODZENE."

Slovenská prírodná kozmetika podľa receptúr Dr. Pallovej

Produkty àla Palla sú vyvíjané, vyrábané a balené na Slovensku. Sú určené všetkým, ktorí poznajú hodnotu vlastného zdravia a prezentovania. Štúdio Quir je certifikovaný a školený salón na prácu s produktami značky àla Palla a k vykonávaniu àla Palla FACE TREATMENTS.

Prídte si dopriať originálny koncept ošetrení. 

Milí klienti, koncept àla Palla Vám ponúka možnosť výberu ošetrenia a jeho dĺžky.

LUNCH BREAK60 min. - 80€ 

Originálny koncept ošetrenia "Rýchlotreatment", ktorý stihnete aj počas obednej pauzy, zahŕňa tvárové ošetrenia, pozostávajúce zo všetkých krokov ála Palla Treatments, ktoré sa aplikujú v rýchlejšom poradí, so skrátenou 10 minút trvajúcou masážou.

DEEP RECOVERY90 min. - 110€

Originálny koncept ošetrenia pleti z ponuky ála Palla Face Treatments pomocou produktov ála Palla. V cene je zahrnutá aj 40 minútová relaxačná masáž (tvár, krk, dekolt, trapézy) a ako bonus masáž rúk.

SKIN & SOUL RETREAT120 min. - 120€

Doprajte ošetrenie a relax nielen svojej pokožke, ale aj mysli. Výnimočná kombinácia očistného 30 minút trvajúceho ála Palla rituálu, ošetrenia pleti z ponuky ála Palla Face Treatments a prístrojového ošetrenia. V cene je zahrnutá 40 minútová relaxačná masáž (tvár, krk, dekolt, trapézy) a ako bonus masáž rúk. .


YOUNG AND BEAUTIFUL - Hydratačná kúra

Originálny koncept ošetrenia zameraný na suchú, dehydrovanú pleť s nedostatkom pružnosti, určený na všetky typy pleti. Hydratačná tvárová kúra àla Palla zabezpečí, že pokožka bude vypnutejšia, pružnejšia, hladšia a viditeľne mladšia.SKIN FOOD - Výživná kúra

Originálny koncept ošetrenia cielený na zrelú, vystresovanú, krehkú a citlivú pleť, ktorá javí známky starnutia. Výživná protivrásková kúra àla Palla pleť okamžite oživí, vypne a omladí. Vaša pokožka bude dokonale hydratovaná a na dotyk hladšia a pevnejšia.SHINE AND SPARKLING - Rozjasňujúca kúra

Originálny koncept ošetrenia zameraný na unavenú, stresovanú a ochabnutú pleť vplyvom vonkajších faktorov vhodný

pre ženy aj pre mužov. Rozjasňujúci tvárový rituál àla Palla okamžite rozžiari, vyhladí, zjednotí tón pleti a odstráni pigmentové škvrny.
ANTIACNE REGENERATION - Protiaknózna kúra

Originálny koncept ošetrenia cielený na pleť so sklonom k akné, sprevádzané zápalovými procesmi. protiaknózny

tvárový rituál àla Palla, určený ženám aj mužom, zabezpečí upokojenie pleti, jej hydratáciu a zastavenie zápalových procesov.
STEM CELL RENEWAL - Kmeňová kúra

Originálny koncept ošetrenia s exkluzívnym použitím rastlinných kmeňových buniek, vhodné na všetky typy pleti. Ideálne na rozjasnenie unavenej, mdlej pleti bez života so zameraním na omladenie očného okolia a drobných vrások.

ANTIAGING HEAVEN - Protivrásková kúra

Luxusný koncept intenzívneho ošetrenia s unikátnou kombináciou prírodných elementov

a účinných najnovších technológií zameraný na výrazné okysličenie, omladenie a celkové ozdravenie pokožky.