Bandážové ošetrenia AROSHA

Kozmetické telové bandáže zlepšujú stav a kondíciu kože, najmä jej pevnosť. Bandáže sa používajú sa na všetky formy celulitídy.

Arosha bandáže majú rôzne zameranie, teda môže kozmetička cielene vyberať vhodné bandáže pre každú svoju klientku individuálne, podľa toho, čo žiada ošetriť.

Záleží, aký má klientka problém a čo chce vyriešiť. Podľa toho sa volia konkrétne telové bandáže. Vďaka špeciálne pripraveným roztokom majú telové bandáže dvojaký efekt. Okrem toho, že bandáže hĺbkovo a intenzívne pracujú na danom problém v koži, povrch kože zanechávajú hladký, pružný a vyživený. 

Koža je prekrvená a detoxikovaná, zdravšia a krajšia.

Priebeh ošetrenia:

- Pre lepší a hlbší účinok sa pred ošetrením vykoná jemný peeling ošetrovaných oblastí s jemnou kefkou ktorá, napomáha udržať krásne žiarivú pokožku, stimuluje krvný mikroobeh, odstraňuje odumreté bunky, posilňuje a zjemňuje pokožku. 
- Bandáže sa namočia v teplej vode a potom sa ľahko vyžmýkané omotávajú klientke na zvolenej partie, ktoré chceme ošetriť.
- Následne sa omotaná klientka zabalí do igelitovej fólie a zakryje dekou. Telové bandáže sa nechajú na klientke pôsobiť. Aktívne látky sa z bandážou postupne vstrebávajú do kože, kde pôsobia.
- Po procedúre sa bandáže jednoducho zložia a klienta môže odísť domov.

  
Odporúčaní počet ošetrení: 6-10
Frekvencia medzi jednotlivými ošetreniami: 2 týždne

 

Ponuka bandáži:

AQUA DRAIN: Drenáž a odvodnenie. Drenážne ošetrenie so soľami z mrtvého mora. Účinne pôsobi proti zadržiavaniu tekutín. Pokožka získa pevnosť a jednotný vzhľad. prináša pokožke potrebné minerály, navracia jej jas a vitalitu.

SLIM CEL: Zoštíhľujúce ošetrenie. Nezahrievacie. Má zoštíhľujúci účinok, pretože stimuluje mechanizmy spaľovania triglyceridov. Pomáha vymodelovať postavu.

CEL TERM: Ošetrenie proti celulitíde. Podporuje metabolickú výmenu a spotrebu kyslíku v tukových tkanivách. Pôsobí proti usadzovaniu toxínov, ktoré zapríčiňujú vznik celulitídy.

Arosha bandáže sú špeciálne bandáže napustené aktívnymi roztokmi, ktoré podporujú chudnutie, zoštíhlenie, spaľovanie tukov a odvodnenie tela. 

Túto procedúru môžete absolvovať súčasne s akýmkoľvek iným tvárovým ošetrením. Doba pôsobenia účinných látok z bandáži tak bude trvať počas celého tvárového ošetrenia.

Ušetríte čas a zlepšíte stav svojej pokožky na celom tele :)