Belkyra

Odstránenie dvojitej brady

Belkyra je špeciálny roztok kyseliny deoxycholovej, ktorá je prirodzenou súčasťou nášho organizmu. Znižuje množstvo submentálneho tuku a účinne eliminuje podbradok bez chirurgického zákroku. Pomocou extra jemnej ihly aplikujeme roztok do oblasti podbradku, na základe bodov určených špeciálnou šablónou. 

Po vstreknutí do podkožia dochádza k procesu, pri ktorom sa trvalo ničia tukové bunky a tie telo postupne prirodzene odbúra. Zákrok je mierne bolestivý, preto sa vykonáva až po nanesení lokálneho anestetického krému a v jeho priebehu sa pokožka ochladzuje. 

Po aplikácii sa dostaví mierny opuch, ktorý ale svedčí o správnosti vykonania zákroku a vymizne v priebehu 5-14 dní.  Vyskytnúť sa môže aj začervenanie v ošetrovanej lokalite, ktoré sa stratí do 7 - 14 dní. Ošetrenie trvá 30 - 45 minút. Doba diskomfortu a rekonvalescencie je približne 24 hodín. Počet ošetrení je individuálny u každej klientky, preto je potrebná konzultácia s našim lekárom - špecialistom. Pre želaný efekt sa odporúčajú 2 - 4 ošetrenia v rozpätí 5 - 6 týždňov.

Prvé výsledky sú viditeľné už po 2-4 týždňoch. Efekt je trvalý, pretože tu nedochádza nielen k odbúravaniu tuku, ako pri bežnej injekčnej lipolýze, ale doslova k deštrukcii tukových buniek a následnej fibróze podkožného tkaniva, čím sa vytvára aj efekt liftingu.

Ošetrenie sa personalizuje každému klientovi na mieru. Samotnému ošetreniu predchádza konzultácia s našim špecialistom. 

KONTRAINDIKÁCIE: Precitlivenosť na kyselinu deoxycholovú, gravidita, dojčenie.

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Cenník

1 aplikácia

900€

2 aplikácia

800€

3 a ďalšie aplikácie

700€