DEPILÁCIE VOSKOM

Depilácia teplým voskom je rokmi overená metóda na odstránenie nežiadúceho ochlpenia. Jej hlavnými výhodami sú okamžitý efekt trvajúci 3 až 5 týždňov, postupné zjemnenie a zníženie hustoty chĺpkov po viacerých opakovaniach a finančná nenáročnosť procedúry.

Voskovú depiláciu odporúčame všetkým dámam a pánom, ktorí sa chcú zbaviť neželaných chĺpkov ihneď a pohodlne. Už sa nemusíte doma trápiť s holením chĺpkov žiletkou či domácimi ametérskymi depilačnými voskami, ktorých výsledkom sú nepríjemné vyrážky a začervenania kože. Stačí prísť a a my vám chĺpky odstránime dôkladne a profesionálne, bez neporiadku v kúpeľni.

Depilácia voskom sa môže robiť kdekoľvek na tele. Dámy obľubujú hlavne depiláciu hornej pery, brady, podpazuší, nôh, rúk a bikiny zóny. U pánov je populárna depilácia hrudníka, brucha, chrbta, ale aj lýtok a predkolení.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.  Dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Depilácia hornej pery – 3,50€
Depilácia brady – 3,50€
Depilácia podpazušia – 9€
Depilácia predlaktí – 15€
Depilácia celých rúk – 29,€
Depilácia bikín – 10€
Depilácia stehien – 16,50€
Depilácia predkolení – 16,50€
Depilácia celých nôh – 29€
Depilácia intímnej oblasti – 20€
Pánska Depilácia hrudník alebo chrbát – 30€