EMS SCULPTOR

Sculptor EMS nový revolučný prístroj. 

Sculptor EMS je držiteľom amerického certifikátu FDA a je zacielený súčasne na kombináciu svalového posilňovania a svalového rastu, narušenia tukov a ich následnú redukciu. Ide o najnovší technologický pokrok, ktorý priniesol úplnú revolúciu v oblasti neinvazívneho tvarovania tela.

Prístroj Sculptor EMS používa vysokovýkonnú fokusovanú elektromagnetickú energiu (HIFEM TECHNOLOGY), ktorá spôsobí viac ako 30.000 kontrakcií v priebehu 30 min. To vedie k megamaximálnym svalovým kontrakciám, ktoré sa nikdy nedajú dosiahnuť normálnym cvičením.

Silné pulzy magnetických vĺn prenikajú všetkými svalovými vláknami, vo svaloch sú tak nepretržite generované kontrakcie. Pulzný generátor obklopuje svalstvo intenzívnym magnetickým poľom. Na partiách ako sú brucho a zadok pomáha veľmi efektívne znižovať tukovú vrstvu. Tento proces je vyvolaný metabolickými aktivitami, ktoré sú spôsobené mimoriadnou svalovou prácou. Dôjde k tzv. stresu tukovej bunky, ktorý nastáva po intenzívnom cvičení. Možno aplikovať na tieto partie: Brucho – chudne sa a posilňuje zároveň, Zadok – push up – až o niekoľko centimetrov, Ruky – biceps, triceps, Nohy.

Ošetrenie je pre svaly ako veľmi intenzívny tréning. Avšak vy ležíte a relaxujete. Zároveň sa vyplavuje endorfín, takže je zaručená dobrá nálada.

Lekárska štúdia amerických lekárov ukazuje po 4 aplikáciách svalový nárast o 16% a stratu tuku 19% – strata tuku je trvalá

Priemerná strata obvodu pása – 4cm.

Zrýchlenie metabolizmu lipidov – tukov. Hneď po ošetrení začnete pociťovať výsledky. Svaly sú prekrvené a oveľa tvrdšie Pozitívne výsledky sú obvykle vidieť 2 – 4 týždne po poslednom ošetrení. Účinok je dlhodobý aj bez tréningu

Ošetrenie prístrojom Sculptor EMS trvá 30 min. Odporúčajú sa minimálne 4 aplikácie, 2 až 3x týždenne.

Kovové implantáty, Kardiologické ochorenia, Vysoký krvný tlak

1 LOKALITA, 1 sedenie – 80€
1 LOKALITA, balík 4 sedení – 250€