ENVY THERAPY

Liftingové ošetrenie zrelej pleti

Pleť starne rovnako ako vy, prvé mimické vrásky na čele a v okolí očí sa objavujú už v tridsiatke. Ak máte suchšiu pokožku, vrásky môžu prísť aj skôr. Pleť vekom stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými. Pri ošetrení Antiaging spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Má úžasný liftingový efekt. Je vhodné najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj ochabnutosť kontúr. 

Rozjasňujúce a depigmentačné ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu

Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco a je určené pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Zabezpečí hĺbkovú regeneráciu pleti a naštartuje proces samo obnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C a kyseline glykolovej. Vy budete oddýchnutá a vaša pleť prežiarená, hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená so zjednoteným farebným tónom. Profesionálne kozmetické ošetrenie Brightenning posúva hranice klasickej kozmetiky oveľa ďalej. Používame pri ňom najmodernejšie prístroje a počas masáže si dokonale oddýchne nielen vaša pleť, ale aj vy.

Hĺbkovo hydratačné dermaošetrenie proti prvým prejavom únavy a dehydratácie pleti

Je odborné a vysoko účinné ošetrenie pleti určené na pleť so sklonom k presúšaniu či predčasnému stárnutiu, ktorá bojuje proti prvým známkam starnutia. Vypína jemné vrásky a navracia strata jasu pleti. Využíva výnimočné vlastnosti vitamínov a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Pomocou nanotechnológie pôsobí hlboko v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje a spomaľuje proces starnutia.

Čistiace kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu.

Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. V dospelosti sa k spúšťačom ochorenia pridávajú aj hormonálne zmeny, nadmerný stres (vedie k zvýšenej tvorbe mužských pohlavných hormónov, ktoré stimulujú tvorbu mazu), fajčenie a rôzne problémy s trávením. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť je súčasťou unikátneho systému. Zaručuje použitie efektívnych prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Významne reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Vaša pleť bude dôkladne vyčistená, aktívne látky kozmetička aplikuje pomocou špeciálnej elektroporácie a odstráni povrchové bunky, ktoré pleti zabraňujú prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Navyše sa obnoví prirodzené PH pleti.  

Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Antiaging – 89€
Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Brightening – 79€
Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Clearing – 59€
Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating – 69€