ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Široká ponuka estetických zákrokov.

Estetické zákroky vykonávajú MUDr. Slobodníková, MUDr. Červenáková a MUDr. Dobošová

 

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Má veľký význam pre stav pokožky, pretože jej dodáva pružnosť a hydratáciu. Problém nedostatku kyseliny hyalurónovej je v dnešnej dobe riešiteľný vďaka dermálnym výplniam s obsahom kyseliny hyalurónovej. Dermálne výplne sú veľmi obľúbenou metódou nielen odstránenia vrások, ale aj dodania objemu rôznym časťiam tváre, ktoré zaznamenali stratu tukového tkaniva

BOTULOTOXÍN

V estetickej dermatológii sa svalový paralizér využíva ako overená metóda redukcie vrások, ktoré vznikajú v dôsledku kontrakcií svalov pri vyjadrovaní mimiky.

Svalový paralizér sa aplikuje injekčným vstrekovaním do oblasti mimických vrások, ktoré zredukuje, prípadne úplne odstráni v závislosti od ich závažnosti.

Pôsobí ako dočasný paralyzér, ktorý zamedzuje nadmernú aktivitu mimických svalov, bráni tak zhoršovaniu stavu už existujúcich mimických vrások a vzniku nových vrások v oblastiach tváre, do ktorých bol aplikovaný.

Ďalšie estetické problémy, ktoré môžete eliminovať prostredníctvom aplikácie sú poklesnuté kútiky úst, či pomarančová koža v oblasti brady.

Svalový paralizér sa taktiež využíva ako účinná metóda odstraňovania nadmerného potenia  podpazušia, dlaní alebo chodidiel.

LUMI EYES

Mezoterapia pod oči, odstraňuje tmavé kruhy, hydratuje a bojuje s vráskami.

LUMI EYES je tkanivový stimulátor aplikovaný ihlovou mezoterapiou v okolí očí a slzných žliaz s vyplňujúcim efektom, ale bez vedľajších účinkov v podobe hrčiek alebo lymfedému. Stimuluje obnovu tkaniva, výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, redukuje vrásky okolo očí.

SKIN BOOSTER

SKINBOOSTER – HYDRATÁCIA A VYHLADENIE PLETI ZOSIEŤOVANOU KYSELINOU HA

Zosieťovaná kyselina HA okrem hydratácie dodáva koži aj jemnú výplň, nakoľko sieťovacie činidlo zabezpečuje, že nie je v priebehu pár dní enzýmami degradovaná, ale pretrváva v koži po dobu viacerých mesiacov, viaže na seba vodu a stimuluje kolagenézu, čím zlepšuje hydratáciu, kvalitu a tonus kože. Aplikovaná kyselina HA je telu identická, neživočíšneho pôvodu. Toto ošetrenie je vhodné predovšetkým na suchú, dehydrovanú pleť, aj ako prevencia starnutia pleti, redukciu vrások v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk.

PROFHILO

  • Inovatívna bioremodelačná technika zlepšenia kvality kože
  • Efektívna, rýchla a bezpečná forma omladenia
  • Okamžitý efekt plnej a omladenej pleti
  • Prevencia starnutia – stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu a obnovuje hladinu kyseliny hyalurónovej
  • Bez nepríjemných pocitov – špeciálne vyvinutá injekčná technika redukuje bolesť
  • Bez pridaných chemikálií – tepelne stabilizovaná kyselina hyalurónová
  • Časovo nenáročné ošetrenie – je možné absolvovať aj počas obedňajšej prestávky
  • Opakovateľná, sezónne neobmedzená procedúra
  • víťaz Aesthetics Awards 2022 v kategórii INJEKČNÝ PRODUKT ROKA 2022 v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska

PLAZMALIFTING PLAXPOT

Plazmový generátor / Plaxpot je medicínsky prístroj, ktorý má uplatnenie v tzv. neinvazívnej chirurgii. Pracuje na báze ionizovaného plynu (plazmy), ktorý sa vytvára napríklad pri blesku. Ide o veľmi účinnú a zároveň šetrnú metódu spevnenia pokožky a odstránenia vrások.

Máte ochabnuté horné alebo dolné viečka a bojíte sa chirurgického zákroku? Spoľahnite sa na Plaxpot a zaručene budete spokojná/ný! Zákrok odporúčame všetkým, ktorí majú problém s mierne ovisnutými očnými viečkami a radi by sa ich zbavili rýchlo a bez bolesti. Zákrok nie je vhodný pre niekoho, kto už má výrazne prevísajúce očné viečka, tu pomôže iba chirurgický zákrok.

Okrem korekcie viečok využívame prístroj Plaxpot aj pri ďalších estetických zákrokoch, pri ktorých dosahujeme veľmi pekné výsledky:
– redukcia vrások okolo očí,
– redukcia fajčiarskych vrások v okolí pier,
– zjemnenie jaziev po akné,
– vypnutie vráskových rýh,
– celkové omladenie tváre

INJEKČNÁ LIPOLÝZA

Lipolytický roztok s použitím na účinné ošetrenie rozpúšťania tukov a odstránenie odolných tukových vačkov v tele vrátane zníženia viditeľnej celulitídy. Lipoterapia je veľmi účinné ošetrenie na odstránenie lokalizovaných tukových usadenín, tiež regeneráciu a zlepšenie elasticity pokožky. Vykonáva sa v oblastiach ako dvojitá brada, líca a krk, stehná a zadok, dolná a horná časť brucha, kolená, plecia, ruky a chrbát.

Povedali o nás

"Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon."
Veronika B.
"Veľká spokojnosť, kaderníčka Silvia je proste úžasná , teším sa veľmi . Prajem veľa spokojných zákazníkov."
Marianna H.
"Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať."
Lenka M.
"Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.."
Denisa P.
"V tomto TOP salóne krásy sa nemôžte cítiť inak ako hýčkaná kráľovná.... Ďakujem za perfektné ošetrenie a neskutočnú masáž. Ste TOP.."
Beata K.
"Do Quiru chodim pravidelne a vzdy som velmi spokojna, dnes mam za sebou prvu navstevu u novej nechtarky a som nadmieru spokojna, nechty su uzasne, velmi prijemne straveny cas a uz sa tesim zase nabuduce!."
Diana Š.