Hĺbkové čistenie a detoxikácia Forlle´d


Mastná a problematická pokožka, pokožka náchylná k zápalom a akné. Všetky vekové skupiny.

Mastná pleť potrebuje osobitnú starostlivosť, ako je napríklad intenzívne čistenie, ktoré by však pokožku nemalo nadmerne vysúšať. jedných z bežných nedostatkov produktov starostlivosti o mastnú pokožku je neprítomnosť alebo nedostatočné zastúpenie výživných a ochranných látok. Ide o zložky, ktoré chránia pokožku pred dehydratáciou a normalizujú množstvo a zloženie mazu.

Rad produktov Forlle´d pre mastnú pokožku rešpektuje ľudskú fyziológiu, stará sa o mastnú pleť, jemne ju čistí, reguluje produkciu kožného mazu, účinne bojuje proti akné, znižuje počet čiernych bodiek, hydratuje, posilňuje obranyschopnosť pokožky, zabraňuje rastu mikroorganizmov a účinne bojuje proti hyperfunkcii mazových žliaz, aby regulovala a normalizovala svoju činnosť.

Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová, ktorá sa nachádza vo všetkých produktoch používaných pri tejto liečbe, je silný antioxidant, ktorý zároveň pokožku hydratuje a stimuluje regeneračné procesy v pokožke, ktoré umožňujú všetkým aktívnym zložkám v ošetrovacích maskách, krémoch a sérach lepšie pôsobiť.

Výsledky čistenia a korekcie nedostatkov hydrolipidovej bariéry sú viditeľné okamžite. Pokožka je žiarivá, a to vďaka pôsobeniu sady hyalogy Clay. Táto ílová maska funguje ako prirodzený pohlcovač prebytočného kožného mazu, jemne vysušuje zapálené škvrny a znižuje opuch.

Výsledky tejto liečby sú okamžite viditeľné a trvalé účinky sa dosahujú už po 3 ošetreniach. Pokožka sa stáva pevnejšou, hydratovanou a čistejšou, dochádza k redukcii zapálených miest a produkcia kožného mazu sa znižuje. Pokožka nie je po absolvovaní ošetrenia nadmerne vysušená.

Kontraindikácie: Alergia na vitamín C

Trvanie ošetrenia: 90 min.

Odporúčané opakovanie: 8-10 ošetrení, ktoré sa opakujú raz za 4-6 dní počas prvej fázy, po mesiaci pauzy následne jedno ošetrenie každých 10-14 dní


CHCEM SA OBJEDNAŤ