Skin & Visage Lounge

IPL AKNÉ

Liečba ťažkých zápalových a nezápalových foriem akné

Intenzívne pulzné svetlo (IPL) sa dá veľmi efektívne použiť pri akné, jednom z najčastejších kožných ochorení pri ktorých je liečba komplexná.

Liečba ťakých zápalových a nezápalových foriem akné sa môže stať doménou IPL. Veľmi efektívna je liečba pri hnisavých formách ochorenia. Je možné práve spektrom žiarenia vlnovej dĺžky 415 nm. Jedná sa o tzv. absorbčné maximum protoporfirínu IX obsiahnutého vo významnom množstve v Propionibacterium acnes, mikroorganizmu, ktorý sa významnou mierou podieľa na zápalových procesoch mazových žliaz. Absorbované svetlo ho likviduje a výrazne zlepšuje lokálny nález. Zlepšuje aj prognosticky stav postihnutého z hľadiska zábrany vzniku jaziev. Zohriatím príliš aktívnych mazových žliaz sa zníži produkcia mazu a navyše sa teplom podporí aktivita fibroplastov, čo stimuluje tvorbu kolagénu a vyhladzujú sa jazvičky po akné, prípadne iné nedokonalosti na koži.

Zohriatím príliš aktívnych mazových žliaz sa zníži produkcia mazu a navyše sa teplom podporí aktivita fibroplastov, čo stimuluje tvorbu kolagénu a vyhladzujú sa jazvičky po akné, prípadne iné nedokonalosti na koži .

Aknózna a mastná pleť

Príliš tmavý typ pokožky, žltačka, u ľudí, ktorým sa tvoria hypertrofické a keloidné jazvy, v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie v ošetrovanej oblasti, 6 mesiacov po celkovom používaní prírodných alebo syntetických derivátov vitamínu A, retinoidov (ISOTRETINOIN, ROACCUTAN – používaný na liečbu akné), v prípade lokálneho používania retinoidov (RETIN A), alebo bieliacich prípravkov: hydrochinon (vysadiť min. 2 týždne pred zákrokom), miesta ošetrené botoxom, tetovanie, poškodená alebo zapálená pokožka, plesňové ochorenia, kožné ochorenie, kožný melanóm, chemoterapia, epilepsia, srdcová nedostatočnosť, poruchy obehu krvi, horúčka, tehotenstvo a dojčenie

5 / 6 ošetrení, každé 3 týždne

Mesiac pred a mesiac po zákroku sa nesmie daná lokalita vystavovať UV žiareniu, po zákroku je odporúčaná striktná fotoprotekcia SPF 50+

TVÁR – 100€,

ČELO – 50€
LÍCA – 50€, 

DEKOLT – 100€
ChRBÁT PO LOPATKY – 100€

Highly recommended 🙂 Will come again

LUCIA V.

Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon

VERONIKA B.

Krasne prostredie,veľmi milý a ústretový personál.

LENKA M.

Perfektné, bol to hotový zážitok!

NIKOLA S.

Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať

MARTINA C.

Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.

DENISA P.

KTO SA O VÁS POSTARÁ?