Skin & Visage Lounge

IPL EPILÁCIA

Redukcia ochlpenia pomocou našej bezbolestnej, bezpečnej a účinnej technológie IPL

Redukcia ochlpenia pomocou našej bezbolestnej, bezpečnej a účinnej technológie IPL. Funguje na báze koncentrovaného pulzného svetla, ktoré sa v podkoží mení na teplo. Korienok chĺpku a krvné vlásočnice sa poškodia, čím sa chĺpok zjemňuje, až postupne odumiera. Naše zariadenie IPL má hlavicu vychladenú na -10 ºC, ktorá pomáha znecitliviť ošetrovanú oblasť.

Počet ošetrení závisí od viacerých faktorov, ako napríklad farba chĺpkov, pohlavie či ošetrovaná lokalita. Čím sú chĺpky tmavšie, tým lepšie na ne reaguje svetlo a aj úspešnosť terapie je vyššia. U mužov býva úspešnosť terapie približne 80%, u žien až 90%. Rovnako treba brať do úvahy rôzne zdravotné problémy, ako napríklad hormonálne zmeny či dlhodobé potiaže, ktoré môžu účinnosť znižovať.

Dôležitá je pravidelnosť ošetrení, ktorá býva po 3-5 týždňoch. Chĺpok treba zachytiť v rastovej fáze kedy je najaktívnejší, ale aj najzraniteľnejší.

Pre všetkých, ktorých trápi ochlpenie.

  • výrazné spálenie kože (týždeň pred ošetrením)
  • tehotenstvo
  • herpes a iné infekčné či zápalové procesy
  • epilepsia
  • ochlpenie bez pigmentu

Laserové odstránenie chĺpkov zvyčajne vyžaduje dve až šesť ošetrení. Interval medzi ošetreniami sa bude líšiť v závislosti od miesta. Na miestach, kde chĺpky rýchlo rastú, ako je horná pera, možno ošetrenie zopakovať o štyri až osem týždňov. Na miestach s pomalým rastom vlasov, ako je chrbát, môže byť ošetrenie každých 12 až 16 týždňov.

Po nejakom čase je možné, že sa kde-tu nejaký chlp na ošetrovanej oblasti objaví. V tom prípade odporúčame absolvovať „udržiavaciu kúru“, kedy oblasť 1-2x ročne znova ošetríme, čím zabezpečíme, že žiadne chlpy nenarastú.

  • Pred a po ošetrení sa vyhýbajte slnečnému žiareniu. Kedykoľvek idete von, aplikujte opaľovací krém aspoň SPF 30.
  • Vyhnite sa akýmkoľvek samo-opalovacím krémom.
  • Chĺpky si deň pred ošetrením oholte (v prípade dlhých chlpov lasér spáli chlp nad povrchom, ale lasér neprenikne až pod kožu).
  • Vyhnite sa iným metódam odstraňovania chĺpkov, ako holeniu – depilácia voskovými pásikmi môže narušiť vlasový folikul a je potrebné sa jej vyhnúť najmenej štyri týždne pred liečbou.
  • V prípade epilácie podpazušia nepoužívajte 2 dni pred ošetrením deodorant

Highly recommended 🙂 Will come again

LUCIA V.

Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon

VERONIKA B.

Krasne prostredie,veľmi milý a ústretový personál.

LENKA M.

Perfektné, bol to hotový zážitok!

NIKOLA S.

Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať

MARTINA C.

Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.

DENISA P.

KTO SA O VÁS POSTARÁ?