CENNÍK

KADERNÍCKE SLUŽBY

 

Philip Martin’s je profesionálna a luxusná talianska značka, ktorá vyrába biologicky kompatibilné produkty zamerané zamerané na starostlivosť o vlasy a pokožku. 

Ich filozofia je založená na biokompatibilite v produktoch, ktoré neohrozia zdravie vďaka starostlivému výberu certifikovaných organických zložiek a zlúčenie krásy s prírodou.  Koncept je založený na odstraňovaní akýchkoľvek toxických látok, aby vytvoril nový emocionálny rituál krásy pre blaho súčasných aj budúcich generácií dokonalú starostlivosť.

V produktoch nenájdete zložky ako: laurylsulfát sodný, PEG-farbivá plasty, alkohol, propylénglykol, metyl / butylparabén..

Značka PHILIP MARTIN,S je právom milovaná po celom svete!

Značka Philip Martin´s je unikátna v tom, že vyrába čisté BIO produkty, zamerané na liečenie problémov s pokožkou hlavy ako napríklad vypadávanie vlasov, podpora rastu nových vlasov, lupiny, podráždená a svrbiaca pokožka, nadmerná produkcia mazu atď.

Trichologické vyšetrenie

Trápia vás mastné vlasy, svrbenie pokožky,  nános lupín vo vlasoch? Chcete zabrániť rednutiu vlasov alebo vám prekážajú vaše jemné vlasy či zničené vlasy bez akéhokoľvek objemu? Ak ste sa rozhodli odhaliť príčinu nadmerného vypadávania vlasov a problémov s vlasovou pokožkou a radi by ste poznali váš skutočný stav a kvalitu vlasov, objednajte sa do Quir Kaderníctva na trichologické vyšetrenie vlasov. 

Ak ste sa rozhodli odhaliť príčinu nadmerného vypadávania vlasov a problémov s vlasovou pokožkou a radi by ste poznali váš skutočný stav a kvalitu vlasov, objednajte sa do QUIR kaderníctva na trichologické vyšetrenie.

Vyšetrením dokážeme presne analyzovať stav vašich vlasov a vlasovej pokožky. Rýchlou a presnou diagnostikou tak docielite nastavenie kvalitnej liečby pre rast zdravých a hustých vlasov.

Na základe trichologického vyšetrenia a našich dlhoročných skúseností Vám nastavíme účinnú liečbu k opätovnému získaniu zdravých a krásnych vlasov.

trichologické vyšetrenie

40€

trichologické vyšetrenie + čistenie vlasovej pokožky

od 60€

philip martins ritual

od 75€

umývanie + fúkaná

od 15€

farbenie

od 50€

melír

od 55€

balayage

od 95€

tónovanie

od 25€

strih

od 15€

pánsky stirh

17€