KOZMETICKÁ MASÁŽ TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Súčasťou ošetrenia je aj alginátová maska podľa Vášho výberu.

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je najpríjemnejšou a najúčinnejšou formou boja proti starnutiu. Jednotlivými terapiami ovplyvňujeme nielen stav našich orgánov, zjemníme pokožku, ale zlepšíme i celkový vzhľad kontúr tváre. 


Je veľmi dôležitou súčasťou starostlivosti o pleť jej vyživovaním a uchovávaním jej mladistvého vzhľadu. Je veľmi obľúbená medzi ženami, ale obľubujú ju už aj muži. Táto jemná a nežná masáž pomocou rúk, má veľký relaxačný účinok. Masážou sa pleť prekrvuje, lepšie prijíma výživné látky, zvyšuje sa jej pevnosť i pružnosť, odstraňujú sa odumreté bunky.

Odborne prevedená masáž plní zo všetkých kozmetických úkonov svoje poslanie najlepšie. Cieľom kozmetickej masáže nie je len ovplyvňovanie svalov, ale pôsobenie na všetky tri vrstvy kože, čím sa zabraňuje ochabnutie tonusu a prejavom starnutia.

Účinky

Priaznivo pôsobí na nervové zakončenie kože a tým priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu, zlepší prekrvenie kože, zlepšením prísunu kyslíka a živín. Lepšie sa odplavujú produkty tkanivového metabolizmu, čím sa mierni únava organizmu, z kožného povrchu sa mechanicky odstránia najstaršie zrohovatené bunky, čím koža nadobudne mladší vzhľad, tlakom masírujúcich prstov sa odstránia mazové zátky a uvoľnia sa vývody mazových a potných žliaz, urýchli sa metabolizmus v koži a tým sa znižuje vrstva podkožného tuku, klesá únava, špeciálnymi ťahmi možno do určitej miery priaznivo oddialiť vytvorenie vrások a jaziev.