QUIR
TREATMENTS

Procedúry vytvorené na základe našich skúsenosti, spojené s Quir Cosmetics produktami

CLEAN QUIR PREMIUM

Kombinované ošetrenie, ktoré sa skladá z mechanického a prístrojového čistenia. Cieľom je vyčistiť mazové zátky, zmenšiť veľkosť pórov, znížiť počet pupienkov a posilniť pokožku. Základom zdravia a dobrej kondície pokožky je jej pravidelné ošetrenie do hĺbky. Odstránenie jej zrohovatelej vrstvy, ktorá bráni prieniku výživy. Dôkladné vyčistenie hlbších vrstiev pokožky ultrazvukom, odstráni prebytočný maz, rôzne nečistoty, toxíny a odpadové látky nahromadené v koži. Ošetrenie je doplnené o kyslíkové ošetrenie Oxylifting pre dôkladné dočistenie a upokojenie pokožky.

Ošetrenie vhodné pre zrelšiu pleť
Pomáha dosiahnúť okamžitý sťahujúci účinok, redukuje mimické vrásky. potporuje tiež tvorbu kolagénu, zlepšuje pevnosť a hydratáciu pokožky. Znižuje výskyt rozšírených pórov, vrások okolo očí, úst a na čele. Ošetrenie je neinvazívne, bezprístrojové, vhodné pre všetky typy pleti, alergikov a tehotné a dojčiace ženy.

Ošetrenie prinesie vašej pleti sviežosť a novú vitalitu. O jej hydratáciu sa postará rad hydratačných prípravkov Quir, ktoré obsahujú jobový olej, aloe vera, ktoré má silné regeneračné, protizápalové a antibakteriálne účinky, ružová voda, ktorá spomaľuje proces starnutia, kyselina hyalurónová, dostatok vitamínov a minerálov na celý deň zabezpečujú výťažky z moruše a pivonky a tiež extrakt z fermentu Alteromonas, ktorý omladzuje kožné bunky, chráni pleť pred pôsobením UV žiarenia a upokojuje ju.

Ošetrenie vhodné pre 30+
Ošetrenie, ktoré dodá Vašj pleti rozjasnenie a okamžitý booster efekt. Zahŕňa enzými, kyselinu hyalurónovú, botoxové sérum. Účinok je podporený dermarollerom pre lepšie vpravenie aktívnych látok a biocelulóznou maskou.

Ošetrenie Clean Quir Premium doplnené o rituálne spa masáže hlavy, krku, ramien, tváre, dekoltu a rúk spojené s aromaterapiou a relaxačnou hudbou. Vhodné pre zrelšiu pleť, bez zápalov, ktorá potrebuje prečistiť a zároveň si radi doprajete masáže a príjemný relax.

30-90 min

OŠETROVANÉ LOKALITY

KRK A DEKOLT

PODBRADOK

BRUCHO

FAJČIARSKE VRÁSKY

OBOČIE

ZADOK A STEHNA

POD OČAMI

Aplikácia

po

CENNÍK

CENNÍK

QUIR TREATMENTS

CLEAN QUIR PREMIUM

60 €

WELLNES CLEAN QUIR

90 €

Quir BOOSTER THERAPY

80 €

QUIR CONTOUR

100 €

QUIR HYDRATING TREATMENT

80 €

Ošetrenie pre tehotné

40 €

ĎALŠIE DERMATOLOGICKÉ SLUŽBY