Skin & Visage Lounge

LASH BAR

laminácia obočia, lash lifting, úprava a farbenie obočia

Lash lifting je technika natočenia a zvýraznenia prírodných mihalníc. Je to ideálne riešenie pre ženy, ktorým predĺžovanie mihalníc umelými nevyhovuje. Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne opticky zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia. Ošetrenie je vhodné aj pre klientky, ktoré majú málo vytočené mihalnice alebo smerujú dole, po odstránení umelých mihalníc. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

Odporúčame kombinovať s Lash Botoxom.

Kombinácia ošetrení Lash lifting a Lash botox. Riasy sa týmto ošetrením posilnia, vyživia a zostanú krásne natočené a zvýraznené. Súčasťou ošetrenia je aj farbenie rias. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

Unikátne ošetrenie prírodných mihalníc. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice. Dodáva mihalniciam vitamíny, olej pre ich lesk, zväčší ich objem, posilní rast a hĺbkovo ich vyživí. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

Laminácia obočia je nová procedúra, pomocou ktorej sa dá krásne vytvarovať obočie. Obočie vám vďaka tejto metóde zafixujeme do požadovaného tvaru a zároveň zvýrazníme jeho intenzitu a farbu.

 

Doba pôsobenia: 5-6 týždne

Dĺžka ošetrenia: 45-60 min.

Odporúčanie: Pre dosiahnutie dlhotrvajúceho efektu po ošetrení nič nenanášajte na obočie po dobu 24 hodín.

Highly recommended 🙂 Will come again

LUCIA V.

Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon

VERONIKA B.

Krasne prostredie,veľmi milý a ústretový personál.

LENKA M.

Perfektné, bol to hotový zážitok!

NIKOLA S.

Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať

MARTINA C.

Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.

DENISA P.

KTO SA O VÁS POSTARÁ?