MEZOTERAPIA

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. Aplikuje sa široké spektrum mezoterapeutikých sér, ktoré vyberáme na základe Vášho typu pleti a cieľu použitia. 

Ihneď po procedúre je pleť červená, môže mať aj mierny opuch. Zväčša do hodiny sa však stratí. Hoci zlepšenie pleti je možné vidieť okamžite po prvej procedúre, výsledok tejto terapie je kumulatívny. Keďže produkcia kolagénu je stimulovaná v hlbších vrstvách pokožky, najlepší efekt je viditeľný za 6 - 8 týždňov a pretrváva 6 - 8 mesiacov. Pri zopakovaní 4-6 sedení.


V našom salone máme k dispozícií tieto ampule: (Ich výber s vami konzultujeme)

DMAE - Obnovuje napätie pokožky, zabraňuje jej oslabeniu, zabezpečuje vysoký stupeň hydratácie a regeneruje bunky pokožky. Aktívne zložky redukujú hĺbku mimických vrások až o 60%. 

VITAMÍN C - Pre hladšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu pleť, čerstvo aktivovaný, osvedčený antioxidant, rýchle výsledky

ORGANICKÝ KRÉMIK - Organický kremík je polysacharid extrahovaný z morských rias, ktorý je nevyhnutný pre udržiavanie zdravého spojivového tkaniva kože, ako aj pre blokovanie procesov oxidácie buniek.

DEXPANTHENOL - Dexpanthenol je najznámejším provitamínom vitamínu B5 a je najúčinnejšou regeneračnou prírodnou látkou. Je nepostrádateľný v procese hojenia, skracuje čas hojenie a tlmí sprievodné zápalové procesy. Má vynikajúce hydratačné vlastnosti, tým že účinne viaže molekuly vody znižuje trasepidermálnu stratu vody. Je ideálna pre citlivú pleť.