MEZOTERAPIA

Mezoterapia je procedúra, ktorá pomáha pokožke vrátiť svieži a mladistvý vzhľad. Aplikuje sa široké spektrum mezoterapeutikých sér, ktoré vyberáme na základe typu pleti a cieľu použitia. Ihneď po procedúre je pleť červená, môže mať aj mierny opuch. Zväčša do hodiny sa však stratí. Hoci zlepšenie pleti je možné vidieť okamžite po prvej procedúre, výsledok tejto terapie je kumulatívny. Keďže produkcia kolagénu je stimulovaná v hlbších vrstvách pokožky, najlepší efekt je viditeľný za 6 – 8 týždňov a pretrváva 6 – 8 mesiacov. Pri zopakovaní 4-6 sedení.

Koncentrované sérum s kmeňovými bunkamiMá jedinečný vplyv na podporu elasticity a pevnosti pleti. Extrakt z portulaky zeleninovej pleť upokojuje a vyživuje. Sladké drievko má antibakteriálne účinky a zmierňuje zápalové procesy. Kyselina hyalurónová dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. Fytosteroly sú vynikajúce na suchú pokožku pre ich mastný charakter. Lecitín posilňuje bunkové membrány. Skvalán, ktorý je významnou zložkou mazu a pokožkového filmu pokožku zjemňuje, zmäkčuje a hydratuje. Ceramidy zadržiavajú vlhkosť v pokožke a zvyšujú jej obranyschopnosť. Olivový olej a bambucké maslo majú jedinečnú premasťujúcu funkciu. Sója je bohatá na vitamíny a minerály a extrakt zo zeleného čaju na zvláčňujúce oleje. Extrakt z kórejského čierneho korenia obsahuje antioxidanty, ktoré chránia pleť pred škodlivým pôsobením voľných radikálov. Extrakt z ponikleca kórejského má antimikrobiálne a protizápalové účinky.

Kyselina Hyalurónová + DMAE Silný hydratačný a spevňujúci efekt, výrazná redukcia vrások, vyhladenie mimických liniek, účinná hydratácia pokožky, regenerácie a podpora pružnosti pleti, výborná alternatíva aj pre zmiernenie drobných jaziev a pigmentových škvŕn. DMAE pomocou kyseliny hyalurónovej obnovuje napätie pokožky, zabraňuje jej oslabeniu, zabezpečuje vysoký stupeň hydratácie a regeneruje bunky pokožky. Aktívne zložky redukujú hĺbku mimických vrások až o 60%.

DMAE – Obnovuje napätie pokožky, zabraňuje jej oslabeniu, zabezpečuje vysoký stupeň hydratácie a regeneruje bunky pokožky. Aktívne zložky redukujú hĺbku mimických vrások až o 60%.

VITAMÍN C Pre hladšiu, sviežejšiu a žiarivejšiu pleť, čerstvo aktivovaný, osvedčený antioxidant, rýchle výsledky

ORGANICKÝ KRÉMIK Organický kremík je polysacharid extrahovaný z morských rias, ktorý je nevyhnutný pre udržiavanie zdravého spojivového tkaniva kože, ako aj pre blokovanie procesov oxidácie buniek.

DEXPANTHENOL Dexpanthenol je najznámejším provitamínom vitamínu B5 a je najúčinnejšou regeneračnou prírodnou látkou. Je nepostrádateľný v procese hojenia, skracuje čas hojenie a tlmí sprievodné zápalové procesy. Má vynikajúce hydratačné vlastnosti, tým že účinne viaže molekuly vody znižuje trasepidermálnu stratu vody. Je ideálna pre citlivú pleť.

4-6 sedení každé 2-3 týždne

Antikoagulačná liečba, 3 mesiace pred ošetrením nesmie byť na lekársky predpis používaný Retinol A, herpes zoster, akútne zápalové procesy , alergia na anestetikum, gravidita, Isotretinoil -Roacutanne

VITAMÍNOVÁ MEZOTERAPIA:

TVÁR – 80€
TVÁR + KRK + DEKOLT – 100€
CHRBTY RÚK – 40€


MEZOTERAPIA S KYS. HYALURÓNOVOU /KMEŇOVÝMI BUNKAMI:

TVÁR – 80€
TVÁR + KRK + DEKOLT – 100€