MODELÁCIA DEKOLTU A POPRSIA Forlle´d


Pokožka dekoltu a poprosia so striami, ovisnutá, suchá a oslabená pokožka. všetky vekové skupiny.

Toto luxusné ošetrenie pokožky dekoltu a poprsia má výrazný omladzujúci účinok. ošetrenie aktivuje metabolizmus v oblastiach dekoltu a poprosia. Aktívnymi zložkami sú fytoestrogény obsiahnuté v extrakte z divokého jamu, sóje a slnečnice. Fytoestrogény majú výrazný omladzujúci účinok, ktorý normalizuje hladinu estrogénov v pokožke dekoltu a poprsia nehormonálnym spôsobom a tým znižuje riziko vzniku deformácií. 

Účinky zložiek s nízkou molekulárnou hmotnosťou a vysoko koncentrovaných rastlinných extraktov majú výrazný omladzujúci účinok. vitamíny, mikroživiny a rastlinné extrakty redukujú viditeľnosť existujúcich tmavých škvŕn a zabraňujú tvorbe nových, čím normalizujú vzhľad pokožky.

V rámci ošetrenia sa používajú koncentrované séra, ktoré spevňujú pokožku a bojujú proti striám. Výsledky tohto ošetrenia sú ohurujúce. Po absolvovaní kompletného ošetrenia tmavé škvrny úplne zmiznú alebo sa stávajú prakticky neviditeľnými. Pokožka poprsia je hladká, pevná a pružná. Zvýšená syntéza kolagénu zlepšuje metabolizmus a regeneráciu pokožky, a tým sa stávajú strie na poprsí takmer neviditeľnými. Toto ošetrenie zabraňuje starnutiu a bojuje proti zmenám súvisiacím s vekom v okolí dekoltu a poprsia. Ošetrenie je zvlášť odporúčané pre klientky s malým poprsím.

Trvanie ošetrenia: 60-80 min.

Odporúčané opakovanie: 10-12 ošetrení každých 5-7 dní.

CHCEM SA OBJEDNAŤ