Niťový lifting

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Mezonite alebo niťový lifting - je jedno z najúčinnejších dermato-estetických ošetrení na vypnutie a zdvihnutie ochabnutej kože pomocou bioabsorbovateľných a antimikrobiálnych jemných nití.

Výsledok je takmer okamžitý, v priebehu niekoľkých mesiacov (1 - 3) sa efekt ešte mierne zlepšuje, pretože pod vplyvom pôsobenia nití v podkoží vznikajú kolagénové zrasty, ktoré pomáhajú držať podkožie v požadovanej polohe. Efekt zákroku sa počíta na roky (1,5 - 2 roky), v závislosti od typu kože, podkožia a veku pacienta. Zväčša je postačujúci jeden zákrok na konkrétnu ošetrovanú lokalitu.  

Omladenie niťami je použiteľné prakticky u všetkých vekových skupín. Je vhodné pre mužov aj ženy, ale keďže výsledky ovplyvňuje kvalita kože a podkožia, nemusí byť očakávaný výsledok u osôb vyššieho veku alebo s väčším ovisom kože ideálny. 

- poklesnutá koža v oblasti sánky, povisnuté kútiky, prehĺbené nosovo - ústne vrásky

Týmto ošetrením vieme klientkám vrátiť ich prirodzené kontúry tváre 

ČO JE CIEĽOM: 

  • Zdvihnúť mäkké tkanivo - poklesnutú kožu
  • Vytvoriť objem - napr. v oblasti lícnych kostí
  • Podporiť rast siete kolagénových vlákien a aktivovať lokálne prekrvenie

POSTUP OŠETRENIA: Mininvazívny, rýchly a pomerne jednoduchý zákrok. Po drobnom lokálnom umŕtvení sa vkladá niť priamo na miesto pomocou dutej kanyly.

PO OŠERENÍ: Po zákroku sú viditeľné len jemné vpichy v mieste zavedenia a na niektorých miestach môžu vzniknúť modrinky a opuchy. Prvotný opuch ustupuje do 3 dní. Po výkone sa odporúča nosenie faceliftingovej kompresnej masky (nie je súčasťou ošetrenia) po dobu 3 dní počas celého dňa a jedného mesiaca počas noci.

VHODNÉ KOMBINÁCIE OŠETRENÍ: S chemický peelingom, mezoterapiou, laserovými ošetreniami, výplňovými materiálmi

Niťový lifting - Januárová akcia


400€

Niťový lifting

500€