Ošetrenie HYPERPIGMENTÁCIE Forlle´d


Hyperpigmentovaná pokožka. Všetky vekové skupiny.

Tmavé škvrny sú jedným z hlavných príznakov stárnutia, no nanotechnológie s nimi môžu účinne bojovať. toto ošetrenie reguluje produkciu melanínu, čím výrazne bieli pokožku a znižuje alebo úplne eliminuje hyperpigmentáciu, výrazne zlepšuje vzhľad pokožky a poskytuje jej výrazný liftingový účinok.

Sérum hyalogy VC Essence pomáha regulovať produkciu melanínu, pretože obsahuje komplex vysoko koncentrovaných bieliacich prísad, vrátane rastlinných extraktov, ako sú semená slzovky obyčajnej a výťažky z bedrovníka lomikameňového. Vitamín C obnovuje elasticitu a štruktúru pokožky a zvyšuje syntézu kolagénu, čím zabraňuje tvorbe vrások a ochabnutiu pokožky. Kyselina vínna zlepšuje okysličovanie buniek a v kombinácií a a-arbitínom má výrazný bieliaci účinok.

Hlavnú úlohu v tomto ošetrení zohráva maska hyalogy Platinum Face, ktorá obsahuje kyselinu hyalurónovú s nízkou molekulárnou hmotnosťou a ionizované nízkomolekulárne organické zlúčeniny na báze platiny. Platina nielen pomáha neutralizovať väčšinu známych voľných radikálov, ale je tiež silným antioxidantom, ktorý zvyšuje pôsobenie iných antioxidantov. navyše kombinácia kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulárnou hmotnosťou, membránového proteínu, konchiolínu a organoplatiny s nízkou molekulárnou hmotnosťou má silný omladzujúci účinok.

Po 3 až 4 ošetreniach vyzerá pokožka zdravšie, mladšie a sviežo, jej štruktúra je rovnomerná.

Účinok: 
- Viditeľne znižuje hyperpigmentáciu
- zabraňuje vzniku tmavých škvŕn
- bieli pokožku
- zlepšuje vzhľad pokožky
- vypĺňa kontúry tváre
- imunomodulácia
- antioxidačná ochrana

Kontraindikácie: Alergia na vitamín C

Trvanie ošetrenia: 80 min.

Fázy ošetrenia:

1. Odstránenie maku upu

2. Čistenie

3. Hĺbkové čistenie

4. Stimulácia diferenciácie kmeňových buniek

5. Regulácia melanogenézy

6. Stimulácia syntézy kolagénu

7. Masáž

8. Modelovanie kontúr tváre a regulácia hyperpigmentácie

9. Výživa

10. Ochrana