Ošetrenie proti starnutiu pre mužov Forlle´d


Pokožka s viacerými vráskami. Vek 40+

Ošetrenie je vhodnou voľbou pre kombinovanú pokožku u klientov vo veku 40+. Mužská pokožka je všeobecne mastnejšia než tá ženská. Takáto pleť potrebuje intenzívnejšie čistenie a detoxikáciu. V procese starnutia dochádza k narušeniu obranyschopnosti pokožky, znižuje sa schopnosť regenerácie pokožky, syntéza kolagénu a zhoršuje sa aj mikrocirkulácia. Pravidelné holenie zraňuje pokožku a následné používanie tradičných prostriedkov po holení poškodzuje vrchnú vrstvu pokožky, čo vedie k precitlivenosti a zvyšuje riziko zápalových reakcií a vzniku rosacei.

kombinácia kyseliny hyalurónovej s nízkou molekulárnou hmotnosťou a platiny zabraňuje vysúšaniu pokožky a predchádza vzniku zápalových reakcií, umožňuje normalizáciu procesov syntézy, zlepšuje obranyschopnosť pokožky, zabezpečuje detoxikáciu.

Séra, ktoré obsahujú vitamín C, sú vynikajúcimi antioxidantmi a uspokojujú všetky potreby mastnej pokožky, ktorá je náchylná k tvorbe zápalom. 

Toto ošetrenie jemne čistí pokožku do hĺbky, odstraňuje toxíny, zlepšuje metabolizmus a mikrocirkuláciu. Pokožka je po ošetrení viditeľne rovnomernejšia a mäkšia, normalizuje sa množstvo a zloženie kožného mazu a riziko zápalu je zredukované.

Kontraindikácie: Alergia na vit. C

Trvanie ošetrenia: 45-55 min.

Odporúčané opakovanie: 7-8 ošetrení, ktoré je potrebné absolvovať raz za týždeň

CHCEM SA OBJEDNAŤ