Ošetrenie TMAVÝCH KRUHOV POD OČAMI Forlle´d


Všetky typy pleti. Všetky vekové skupiny.

hyperpigmentácia pokožky okolo očí je vážnym problémom. Dôvodov je veľa, od porúch pečene a iných vnútorných orgánov cez genetickú hyperpigmentáciu až po hyperpigmentáciu spôsobenú zápalmi. Štruktúra pokožky v oblasti očí sťažuje odstránenie pigmentu z perioribitálnej oblasti. Tmavé kruhy pod očami spôsobujú, že tvár vyzerá staršie, unavene a smutne. Aj preto sa rad produktov Forlle´d určený na očné okolie detailne zameriava na tento delikátny problém. 

Toto ošetrenie odvádza z periorbitálnej oblasti nadbytočnú tekutinu. Produkty na báze vitamínu C majú bieliace vlastnosti a poskytujú antioxidačnú ochranu. množstvo produktov používaných v rámci tohoto ošetrenia obsahuje komplex rastlinných olejov, ktoré sú zdrojom vitamínu K. Vitamín K sa podieľa na rozpúšťaní a odstraňovaní pigmentov z periorbitálnej oblasti.

Nízkomolekulárne zložky obnovujú štruktúru pokožky, zlopšujú mikrocirkuláciu v oblasti očných viečok, hydratujú očné okolie a minimalizujú viditeľnosť mimických vrások. Ošetrenie je vhodné ako preoperačná príprava na zákrok v periorbitálnej oblasti a ako regenerácia po pílingu.

Sérum hyalogy VC Essence, ktoré sa v rámci ošetrenia používa, má silne bieliaci účinok. 

Kontraindikácie: Alergia na vitamín C

Trvanie ošetrenia: 30-40 min.

Odporúčané opakovanie: 8-12 ošetrení, ošetrenie je nutné absolvovať 2x za týždeň


CHCEM SA OBJEDNAŤ