OXYGENEO

OxyGeneo je inovatívne neinvazívne kyslíkové ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom hneď po ošetrení. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti, pre širokú vekovú skupinu.

OXYGENEO

  1. Tripolárna rádiofrekvencia– prehriatie pokožky, vďaka čomu dochádza k nabudeniu kolagénu a elastínu v pleti. Výsledkom je pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások. Ošetrenie je bezbolestné, vhodné pre všetky typy pleti a môže sa robiť počas celého roka.
  2. OxyGeneo, ktoré prináša 3 zákroky v 1 ošetrení súčasne:
  3. Exfoliácia vonkajšej vrstvy pokožky – odstraňuje odumreté bunky, krásne pleť vyhladí a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
  4. Výživa -pomocou špeciálnej kapsule pleť čistí a dodáva jej prospešné látky.
  5. Okysličenie pokožky – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

KAPSULE: s výberom vhodnej kapsule Vám radi pomôžeme

OXYGENEO NEO REVIVE – Oživenie unavenej pleti, Redukcia vrások a liniek, Zlepšenie textúry pleti, Vyhladenie pleti

OXYGENEO NEO BRIGHT – Zosvetlenie pokožky, Zlepšenie textúry pleti, Hlboká infúzia, Kvalitné aktívne látky, Vynikajúce výsledky

OXYGENEO AKNÉ – Hĺbkové čistenie, Rovnováha mastnej pleti, Zlepšenie textúry, Eliminácia nežiadúceho lesku pleti

Procedúru môžete podstúpiť kedykoľvek počas roka. Žiadna rekonvalescencia nie je potrebná. Pokožka môže byť po zákroku jemne začervenalá, ale toto sfarbenie mizne do pár hodín. Prípadná citlivosť pokožky a mierny opuch zmizne do 3 až 4 dní. 
Citlivejší klienti môžu po zákroku pociťovať miernu bolesť z dôvodu koagulácie tkaniva. Obvykle ustúpi v priebehu 48 hodín po zákroku.

Povedali o nás

"Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon."
Veronika B.
"Veľká spokojnosť, kaderníčka Silvia je proste úžasná , teším sa veľmi . Prajem veľa spokojných zákazníkov."
Marianna H.
"Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať."
Lenka M.
"Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.."
Denisa P.
"V tomto TOP salóne krásy sa nemôžte cítiť inak ako hýčkaná kráľovná.... Ďakujem za perfektné ošetrenie a neskutočnú masáž. Ste TOP.."
Beata K.
"Do Quiru chodim pravidelne a vzdy som velmi spokojna, dnes mam za sebou prvu navstevu u novej nechtarky a som nadmieru spokojna, nechty su uzasne, velmi prijemne straveny cas a uz sa tesim zase nabuduce!."
Diana Š.