OXYGENEO

OxyGeneo je inovatívne neinvazívne kyslíkové ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom hneď po ošetrení. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti, pre širokú vekovú skupinu.

  1. Tripolárna rádiofrekvencia– prehriatie pokožky, vďaka čomu dochádza k nabudeniu kolagénu a elastínu v pleti. Výsledkom je pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások. Ošetrenie je bezbolestné, vhodné pre všetky typy pleti a môže sa robiť počas celého roka.
  2. OxyGeneo, ktoré prináša 3 zákroky v 1 ošetrení súčasne:
  3. Exfoliácia vonkajšej vrstvy pokožky – odstraňuje odumreté bunky, krásne pleť vyhladí a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
  4. Výživa -pomocou špeciálnej kapsule pleť čistí a dodáva jej prospešné látky.
  5. Okysličenie pokožky – OxyGeneo produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek.

KAPSULE: s výberom vhodnej kapsule Vám radi pomôžeme

OXYGENEO NEO REVIVE – Oživenie unavenej pleti, Redukcia vrások a liniek, Zlepšenie textúry pleti, Vyhladenie pleti

OXYGENEO NEO BRIGHT – Zosvetlenie pokožky, Zlepšenie textúry pleti, Hlboká infúzia, Kvalitné aktívne látky, Vynikajúce výsledky

OXYGENEO AKNÉ – Hĺbkové čistenie, Rovnováha mastnej pleti, Zlepšenie textúry, Eliminácia nežiadúceho lesku pleti

1x / 3-4 týždne

Akútne alebo infekčné ochorenie kože, cievne ochorenie kože / rosacea, keloidné ( vystúpené ) jazvy, bradavice, kardiostimulátor, tehotenstvo, aktívne herpesy, solárne keratózy.

Tvár – 30 min. – 70€

Tvár+dekolt – 50 min. – 90€