PLAZMALIFTING PLAXPOT

7D2A0930

PLAZMALIFTING

Plazmový generátor / Plaxpot je medicínsky prístroj, ktorý má uplatnenie v tzv. neinvazívnej chirurgii. Pracuje na báze ionizovaného plynu (plazmy), ktorý sa vytvára napríklad pri blesku. Ide o veľmi účinnú a zároveň šetrnú metódu spevnenia pokožky a odstránenia vrások.

Máte ochabnuté horné alebo dolné viečka a bojíte sa chirurgického zákroku? Spoľahnite sa na Plaxpot a zaručene budete spokojná/ný! Zákrok odporúčame všetkým, ktorí majú problém s mierne ovisnutými očnými viečkami a radi by sa ich zbavili rýchlo a bez bolesti. Zákrok nie je vhodný pre niekoho, kto už má výrazne prevísajúce očné viečka, tu pomôže iba chirurgický zákrok.

Okrem korekcie viečok využívame prístroj Plaxpot aj pri ďalších estetických zákrokoch, pri ktorých dosahujeme veľmi pekné výsledky:
– redukcia vrások okolo očí,
– redukcia fajčiarskych vrások v okolí pier,
– zjemnenie jaziev po akné,
– vypnutie vráskových rýh,
– celkové omladenie tváre

  • Po ošetrení prístrojom Plaxpot sa na pokožke vytvoria drobné chrastičky, ktoré do 7 až 10 dní zmiznú. Efekt spevnenia viečok / redukcie vrások sa prejaví približne o 7-14 dní. Pre dosiahnutie čo najlepšieho výsledku odporúčame zákrok opakovať 2 až 3-krát v mesačných intervaloch. Potom je podľa našich skúseností dĺžka efektu približne 2 – 3 roky.

Pred samotným zákrokom vám na pleť nanesieme anestetický krém, ktorý znecitliví ošetrovanú oblasť a zákrok bude pre vás takmer bezbolestný. Zacítite iba jemné „uštipnutia“. Dĺžka ošetrenia je rôzna, v závislosti od oblasti: korekcia viečok (20 až 30 minút), redukcia vrások pri očiach (15 až 20 minút) a redukcia fajčiarskych vrások (15 až 20 minút).

PROCEDÚRY