RÁDIOFREKVENCIA

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a môžete ísť po ňom rovno do práce. Po ošetrovanej partii sa prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, rádiofrekvencia mení svoju energiu na tepelnú a tým výrazne ovplyvní štruktúru kolagénu a elastínu. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, následnevypnú a vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra. Výsledkom je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť.Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, odstráneniu ochabnutia pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre. Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný abezbolestný, klient cíti len jemné teplo.

Jedinečnosťou metódy rádiofrekvencie je využívanie technológie, ktorá ako jediná na Slovensku spája RF metódu slymfatickou akupresúrnou masážou, čím poskytuje vyšší účinok. Prístroj na aplikovanej oblasti vytvára podtlak, čím vťahuje tkanivo medzi elektródy, následne vysiela rádiofrekvenčné vlny cez vtiahnuté podkožné tkanivo, atak efektívnejšie zasahuje tkanivo na podporu tvorby kolagénu.

Táto technológia ako jediná umožňuje aplikáciu na očné viečka

Postup ošetrenia:

  • povrchové čistenie

  • Rádiofrekvencia

  • maska podla typu pleti

  • záverečný krém

Aby omladzovací efekt vydržal dva-tri roky, musíte si pod rádio-frekvenčnú sondu ľahnúť priemerne päťkrát v dvojtýždňových intervaloch.