RÁDIOFREKVENCIA

Táto liečba využíva unikátnu rádiofrekvenciu, ktorá bezpečne zohrieva hlbšie – vnútorné vrstvy pokožky. Stimuluje kolagén, ktorý sa stiahne a zosilnie ako i rast nového kolagénu, pokožka získava mladistvý vzhľad a znovu obnovuje svoju pevnosť a pružnosť.

EFEKTÍVNE OŠETRUJE:

  • zjemnenie a redukciu vrások
  • spevnenie kontúr, zlepšuje textúru a pružnosť tváre
  • vyhladenie pokožky v okolí očí dolných a horných viečok, zjemňuje mimické vrásky
  • pridáva pokožke nádych mladšieho vzhľadu, ktorý pretrváva niekoľko rokov
  • používa sa aj pri liečbe ochabnutej pokožke stehien, nôh, brucha i rúk
  • redukuje a spevňuje uvoľnenú pokožku po tehotenstve

Výsledok je okamžitý, elastickosť kože je dlhodobá pri 4-6x v mesačných intervaloch. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje bunky produkujúce kolagén, nové vlákna sa tvoria už 4 týždne po ošetrení až do obdobia 4 až 6 mesiacov po aplikácii. Zákrok je bezbolestný, ambulantný a bez potrebnej rekonvalescencie. Zároveň však nie je nijako poškodená vrchná časť kože, takže pacient môže prakticky ihneď pokračovať v normálnom profesijnom, rodinnom a spoločenskom rytme života.

Výsledkom je jemnejšia, pevnejšia a pružnejšia pokožka, ktorá žiari mladosťou.

Rádiofrekvenciu je možné vykonávať celoročne, čo je veľká výhoda oproti iným procedúram. Ošetrením sa zahrievajú časti pokožky a podkožia. Teplo vyvolá regeneráciu kolagénu, čím dochádza k vypnutiu pokožky, ktorá ihneď získa mladistvý vzhľad.

4-6 sedení / 1x týždenne

V tehotenstve alebo v čase dojčenia, závažné pečeňové ochorenia, so zníženou funkciou pečene, nádorové ochorenia, srdcové ochorenia, kardiostimulátory, transplantácie, poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl), ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia), kovové protézy v ošetrovanej oblasti, akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie, miesta s névami (materskými znamienkami)

TVÁR – 60€
TVÁR + KRK + DEKOLT – 80€