RÁDIOTHERMOLIFTING

Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krk u a dekoltu. ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad, bez toho že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

RÁDIOTHERMOLIFTING

Ošetrenie je ambulantné, s masážnym efektom a po ošetrení je možné pokračovať v bežnných denných činnostiach. Po ošetrovanej partii sa prechádza sondou, cez ktorú rádiofrekvencia z prístroja preniká do kože. Aplikáciou rádiofrekvencie do dermy, tzv. strednej vrstvy kože, rádiofrekvencia mení svoju energiu na tepelnú, a tým výrazne ovplyvní štruktúru kolagénu a elastínu. Kolagénové a elastické vlákna sa stiahnu, potom vypnú a vytvorí sa nová, pevná väzivová štruktúra. Výsledkom je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Prichádza k výraznej redukcii vrások v okolí očí a úst, odstráneniu ochabnutia pokožky a k výraznému spevneniu kontúr tváre. Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, klient cíti len jemné teplo. Ak máte jemnejšie vrásky, upraví teplotu na 41 stupňov, ak hlbšie, na 46. Pri tejto teplote sa kolagén v hlbšej vrstve kože stiahne, obnoví a znovu napne. Klient nepocíti nič. Pleť po zákroku jemne zružovie, akoby ste sa práve vrátili z prechádzky na čerstvom vzduchu. 

Aby omladzovací efekt vydržal dva-tri roky, musíte si pod rádio-frekvenčnú sondu ľahnúť priemerne päťkrát v dvojtýždňových intervaloch. Jedno ošetrenie tváre trvá do 45 minút.

Výhodou tohto ošetrenia je, že na rozdiel od laserových zákrokov, rádiotermoliftingu slnko neprekáža. Zatiaľ čo pri laserových zákrokoch musíte mať na očiach špeciálne chrániče alebo okuliare, rádiotermolifting bezpečne dosiahne aj tesne pod oči a k obočiu.

V závislosti od počtu a náročnosti individuálnych kožných problémov sa odporúča 5 – 6 zákrokov. Medzi ošetreniami musia uplynúť najmenej dva týždne. Vaša schopnosť pohybu od zákroku, pracovná výkonnosť a životný štýl sa zákrokom nemenia. V ten istý deň ste schopní vrátiť sa do práce a vykonávať všetky obvyklé činnosti bez akéhokoľvek obmedzenia.

PREČO PRÁVE TOTO OŠETRENIE?

  • ošetrenie tváre, krku, dekoltu, nemeckým prístrojom
  • jediný prístroj umožňujúci aplikáciu na očné viečka
  • výhodou ošetrenia pleti aj počas leta
  • využíva metódu s lymfatickou akupresúrnou masážou
  • bez nežiaducich účinkov pre všetky typy pleti
  • efektívne zasahuje tkanivo na podporu tvorby kolagénu

Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krk u a dekoltu. ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad, bez toho že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

Pre lepší efekt je súčasťou tejto procedúry aj ošetrenie CRYOELEKTROPORÁCIA

Povedali o nás

"Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon."
Veronika B.
"Veľká spokojnosť, kaderníčka Silvia je proste úžasná , teším sa veľmi . Prajem veľa spokojných zákazníkov."
Marianna H.
"Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať."
Lenka M.
"Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.."
Denisa P.
"V tomto TOP salóne krásy sa nemôžte cítiť inak ako hýčkaná kráľovná.... Ďakujem za perfektné ošetrenie a neskutočnú masáž. Ste TOP.."
Beata K.
"Do Quiru chodim pravidelne a vzdy som velmi spokojna, dnes mam za sebou prvu navstevu u novej nechtarky a som nadmieru spokojna, nechty su uzasne, velmi prijemne straveny cas a uz sa tesim zase nabuduce!."
Diana Š.