RELAXAČNÉ OŠETRENIA

s masážou tváre, krku a dekoltu

RELAXAČNÝ BALÍČEK 

CRYOLUX

90,00€


Balíček Cryolux poskytne vašej pleti maximálnu dávku vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších účinných látok.

Povrchové čistenie pleti - Cryoelektroporácia tvár + krk + dekolt - Masáž tváre + krku + dekoltu - Kaviárová/ Botoxová maska - Masáž rúk - Úprava a farbenie obočia - Záverečný krém -  Denné líčenie

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK 

RELAXAČNÝ BALÍČEK

RF.BEAUTY BOX

115,00€

Výsledkom RF.BEAUTY BOX balíčku je pevná, hladká, elastická a viditeľne omladená pleť. Zákrok na tvári, krku a dekolte je veľmi príjemný a bezbolestný, klient cíti len príjemné teplo.

Povrchové čistenie pleti - Rádiofrekvencia tvár + krk + dekolt - Masáž tváre + krku + dekoltu - Kaviárová/ Botoxová maska - Svetelná terapia - Masáž rúk - Úprava a farbenie obočia - Záverečný krém - Denné líčenie

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK 

RELAXAČNÝ BALÍČEK

THERMOEXCLUSIVE

140,00€

Okamžitý efekt omladenia, viditeľný už po prvom ošetrení. Balíček THERMOEXCLUSIVE navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje.

Povrchové čistenie pleti - Rádiothermolifting tvár + krk + dekolt - Masáž tváre + krku + dekoltu - Kaviárová/ Botoxová maska - Svetelná terapia - Masáž rúk - Úprava a farbenie obočia - Záverečný krém - Denné líčenie

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK RELAXAČNÝ BALÍČEK

THERMOEXCLUSIVE PREMIUM

175,00€

Balíček THERMOEXCLUSIVE PREMIUM navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Doplnené ošetrením LASH BOOSTER na zvýraznenie a výživu vašich mihalníc.

Povrchové čistenie pleti - Rádiothermolifting tvár + krk + dekolt - Masáž tváre + krku + dekoltu - Kaviárová/ Botoxová maska - Svetelná terapia - Masáž rúk - LASH BOOSTER - Úprava a farbenie obočia - Záverečný krém - Denné líčenie

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK 

ARGILERINE Omladzujúca pleťová maska s BOTOXOM 

40 min - 30€

Súčasťou ošetrenia je masáž tváre, krku a dekoltu

Maska "botoxového typu", rastlinného pôvodu s výraznými omladzujúcimi účinkami. Vyhladzuje vrásky tváre, hlavne na čele, okolo očí a pier, bez použitia ihiel. Rastlinný polypeptid ARGIRELINE patrí medzi inovatívne, moderné a z hľadiska nežiadúcich účinkov bezpečné kozmetické ingrediencie. V kombinácii s morskými riasami pleť nadobudne mladistvý vzhľad, pevnosť a elasticitu.

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK 

SPIRULINA sťahujúca alginátová maska 

40 min - 30€

Súčasťou ošetrenia je masáž tváre, krku a dekoltu

Maska bohatá na minerálne soli, stopové prvky, vitamíny E, C, beta karotén , chlorofyl a proteíny z mikronizovanej riasy SPIRULINA MAXIMA. Má výrazný anti-aging efekt, podporuje rejuvenizáciu (omladenie) buniek pokožky. Po aplikácii pleť zjemní, vyhladí, nadobudne potrebnú hydratáciu. Účinné látky jej zároveň zabezpečia ochranu pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Maska je vhodná na starnúcu a dehydrovanú pleť.

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK 

YOUTH ACTIV alginátová pleťová maska 

40 min - 30€

Súčasťou ošetrenia je masáž tváre, krku a dekoltu

Maska s patentovanými kmeňovými bunkami PytoCellTecTM zlepšuje vitalitu a výkonnosť kmeňových buniek v pleti, spomaľuje proces starnutia a tvorby vrások a zabezpečuje mladistvý vzhľad pokožky. Povrch pleti je vyhladený, drobné vrásky sú vyplnené a farebný tón pleti dokonale zjednotený. Maska má vynikajúce omladzujúce účinky, obnovuje bunky, regeneruje, zvláčňuje a redukuje vrásky ihneď po aplikácii. Sťahujúca pleťová maska je vhodná na všetky typy pleti.

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK 

KAVIÁR alginátová pleťová maska 

40 min - 30€

Súčasťou ošetrenia je masáž tváre, krku a dekoltu

Maska obsahuje pre pokožku veľmi prospešné látky: esenciálne aminokyseliny, proteíny z KAVIÁRU, antioxidanty, vitamíny A, E, D, B, minerálne látky (jód, fosfor, zinok, magnézium). Vďaka aktívnemu zloženiu je pleťová maska vhodná na všetky druhy pleti, obzvlásť na suchú a ochabnutú a dehydrovanú. Efektívne aktivizuje regeneráciu pleťových buniek, zabezpečuje jej hydratáciu, pokožke navráti pevnosť, pružnosť a mladistvý vzhľad. Po aplikácii sa pleť rozžiari, bude jemná a vláčna, hydratovaná a napnutá.

REZERVÁCIA

KÚPIŤ AKO DARČEK