SVETELNÁ TERAPIA OMLADENIE

CHCEM SA OBJEDNAŤ

Červené svetlo- zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke, podporuje opätovné spustenie regeneračným mechanizmov. Absorbuje ho krv a tkanivá s vysokým obsahom vody.

Súčasťou ošetrenia je povrchové čistenie, masáž tváre, krku a dekoltu.

Správne svetlo spomalí starnutie pleti a vylieči akné. Pri terapii sa používa viditeľné svetlo, ktoré produkujú špeciálne diódy. Pomáha nielen pri omladzujúcich procedúrach, ale je aj súčasťou terapie pri niektorých kožných diagnózach.

Vo všeobecnosti bezbolestná terapia zvýši aktivitu jednotlivých buniek, zlepší prekrvenie pokožky, podporí jej okysličenie. Po pravidelnom ošetrení sa zjemnia viditeľné vrásky, naštartuje sa tvorba kolagénu a zníži produkcia melanínu, ktorý je zodpovedný za vznik hnedých stareckých škvŕn. LED terapia celkovo spomalí starnutie pleti.

Najčastejšie sa LED terapia využíva pri liečbe akné a omladzovaní pleti. V obidvoch prípadoch sa efekt dostaví v priemere po ôsmich ošetreniach. Ideálne je, ak si v jednom týždni nájdete čas na dve sedenia. Po ošetrení nie je pokožka začervenaná, takže si môžete pokojne naniesť mejkap a vrátiť sa k bežným činnostiam.

Postup ošetrenia:

  • povrchové čistenie

  • peeling

  • masáz tváre, krku a dekoltu

  • Svetelná terapia

  • záverečný krém