THERMOEXCLUSIVE PREMIUM

Balíček THERMOEXCLUSIVE PREMIUM navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Doplnené ošetrením LASH BOOSTER na zvýraznenie a výživu vašich mihalníc. 

OBSAHUJE:

Povrchové čistenie pleti: odstraňuje z povrchu kože nečistoty, zvyšky mazu, potu, použitého krému, púdru a líčidiel.

Rádiothermolifting tvár + krk + dekolt: Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pleti, zlepšuje hustotu, napätie, tón a jas pokožky a predstavuje impulz na naštartovanie telu vlastných omladzovacích procesov v pokožke

Masáž tváre + krku + dekoltu: Masážou sa pleť prekrvuje, lepšie prijíma výživné látky, zvyšuje sa jej pevnosť i pružnosť, odstraňujú sa odumreté bunky.

Maska s kmeňovými bunkami/ Botoxová maska: Na výber máte z 2 masiek. Maska s kmeňovými bunkami (Špeciálne zloženie z kmeňových rastlinných buniek, ktoré aktivujú delenie pleťových buniek, čím sa znižuje hĺbka vrások) a Botoxová maska (s botoxovým efektom bez ihiel)

Svetelná terapia: LED svetelná terapia s červeným, modrým alebo kombinovaným svetlom

Masáž rúk: 

LASH BOOSTER: Kombinácia ošetrení Lash lifting a Lash botox. Riasy sa týmto ošetrením posilnia, vyživia a zostanú krásne natočené a zvýraznené. Súčasťou ošetrenia je aj farbenie rias. Ošetrenie je vhodné absolvovať 1x počas mesiaca. Po aplikácií sa nesmie 24 hodín na mihalnice aplikovať voda, make up, odličovacie prostriedky, ísť do sauny.

Úprava a farbenie obočia 

Záverečný krém

Denné líčenie