VENOME MESOTHERAPY

Venome Mesotherapy sú prípravky s mimoriadne bohatým zložením, ktoré priamo ovplyvňujú potreby rôznych typov pleti a ich individuálne indikácie súvisiace s estetickými problémami. 

Čo je mezoterapia? Mezoterapia je ihličkové zavedenie prípravkov do kože a podkožného tukového tkaniva na zlepšenie ich stavu. Na výber máme invazívnu ihličkovú alebo neinvazívnu nano mesotherapy metódu vykonávania ošetrenia. Mezoterapia nano ihličkovaním znamená hĺbkové zapracovanie prípravkov do pokožky pomocou nadstavca s nanoihlami. Veľkosť nano ihly = veľkosť póru, preto je procedúra bezbolestná. Rozhodnutie je len na Vás. 

ZOZNÁMTE SA S RIEŠENÍM VENOME MESO NA KAŽDÝ PROBLÉM A UŽITE SI KRÁSNU PLEŤ

ACNE

Podpora pokožky so sklonom k zápalu a akné. Vďaka výťažkom z húb:Cordyceps a Grosephrine, je toto ošetrenie ideálne v boji proti zápalu kože. Účinné látky prípravku tiež vykazujú silný protizápalový a antibakteriálny účinok,čím sa minimalizuje tvorba následných zápalov.

 

AMINO BTX

Stimulačné ošetrenie s mimoriadne pokročilým zložením pozostávajúcim z unikátnej kombinácie kyseliny jantárovej a hyaulurónovej, aminokyselín a komplexu peptidov. Synergické pôsobenie zložiek umožňuje účinne redukovať problém ochabnutosti a straty pevnosti, vďaka čomu pokožka získava mladší vzhľad a primeranú úroveň hydratácie.

Ošetrenie zahŕňa tvár + krk + dekolt

BOOSTER HA 6%

Jedinečná kúra, účinná revitalizácia pre všetky vekové skupiny. Silná hydratácia a vyhladenie pokožky.

Kyselina hyalurónová v koncentrácii 6% hĺbkovo hydratuje a vyhladzuje pokožku, účinne a silne ju revitalizuje. Pomáha udržiavať stabilitu štrukturálnych bielkovín – kolagénu a elastínu, čím zlepšuje napätie a pružnosť, čím zaisťuje mladistvý vzhľad. Je to viac než len mezokoktail – je to skutočná energetická kúra pre pokožku všetkých vekových skupín! Vhodná nielen pre ženy, ale aj mužov!

Ošetrenie zahŕňa tvár + krk + dekolt

DOUBLE CHIN

Ošetrenie, ktoré pomáha v boji proti tukovým vačkom, ktoré je ťažké odstrániť. Synergická spolupráca fosfatidylcholínu a kyseliny deoxycholovej vo vysokých koncentráciách je jednou z najúčinnejších lipolytických terapií používaných v boji proti tukovým vačkom, ktoré je ťažké odstrániť. Zároveň vytvára efekt napnutia a stimulácia regenerácie hlbokých častí pokožky s množstvom účinných látok. 

PIGMENT

Ošetrenie, ktoré znižuje zafarbenie a zabraňujú vzniku hyperpigmentácií. Vytvára antioxidačný štít nápomocný v boji proti pigmentácií a prejavom starnutia. Obsahuje jedinečnú kombináciu aktívnych zložiek podporujúcich procesy obnovy pokožky a obnovu ochrannej bariéry užitočnej v boji proti voľným radikálom.

STIMULATE COLLAGEN

Revitalizácia tváre a okolia očí. Pomáha spomaľovať procesy starnutia, umožňuje hlbokú hydratáciu a navracia pokožke zdravý lesk. Je to skutočné POWER ošetrenie pre pokožku každého veku! Zamerané na stimuláciu tvorby nových proteínových vlákien, regeneráciu a moduláciu procesov svalovej kontrakcie.

Ošetrenie zahŕňa lokality tvár + krk + dekolt

HANDS

Intenzívna regenerácia a starostlivosť o ruky. Jemná pokožka rúk, neustále vystavená vonkajším faktorom, výžaduje správne zvlhčovanie a prísady zložiek schopných aktivovať regeneračné funkcie v tkanivách. Vhodné zloženie aminokyselín zaisťuje správny metabolizmus lipidov a antioxidačnú aktivitu,ktorá zabraňuje starnutiu jemnej pokožky rúk.

Povedali o nás

"Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon."
Veronika B.
"Veľká spokojnosť, kaderníčka Silvia je proste úžasná , teším sa veľmi . Prajem veľa spokojných zákazníkov."
Marianna H.
"Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať."
Lenka M.
"Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.."
Denisa P.
"V tomto TOP salóne krásy sa nemôžte cítiť inak ako hýčkaná kráľovná.... Ďakujem za perfektné ošetrenie a neskutočnú masáž. Ste TOP.."
Beata K.
"Do Quiru chodim pravidelne a vzdy som velmi spokojna, dnes mam za sebou prvu navstevu u novej nechtarky a som nadmieru spokojna, nechty su uzasne, velmi prijemne straveny cas a uz sa tesim zase nabuduce!."
Diana Š.