ESTETICKÁ
MEDICÍNA

Objavte tajomstvo krásy a sebavedomia s odborníkmi

Naša estetická medicína je zameraná na dosiahnutie perfektného vzhl'adu tváre a tela. Poskytujeme širokú škálu ošetrení, vrátane kyseliny hyalurónovej, botulotoxinu, plazmoliftingu a injekénej lipolýzy. Náš tím skusených odbornikov vám pomáže dosiahnuť vaše ciele.

1

KYSELINA HYALURÓNOVÁ​

je účinná zložka v estetickej dermatológii, zabezpečujúca vynikajúcu hydratáciu, redukciu vrások a prirodzenú výplň pleti.

2

BOTULOTOXÍN

Botulotoxín je silne účinná látka v estetickej dermatológii, používaná na redukciu vrások a zlepšenie vzhľadu pokožky.

3

LUMI EYES

LUMI EYES je tkanivový stimulátor aplikovaný mezoterapiou na redukciu tmavých kruhov, hydratáciu a boj proti vráskam v oblasti okolo očí.​

4

SKIN BOOSTER​

SKIN BOOSTER je ošetrenie s využitím zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, zlepšujúce hydratáciu, vyhladenie pleti a redukciu vrások s dlhotrvajúcim účinkom​​

5

PROFHILO​

PROFHILO je revolučné ošetrenie založené na hybridnej technológii kyseliny hyalurónovej, stimulujúce produkciu kolagénu, s účinkom zlepšenia pevnosti a hydratácie pleti

6

INJEKČNÁ LIPOLÝZA​

INJEKČNÁ LIPOLÝZA - neinvazívna estetická procedúra, využívajúca injekcie na rozpúšťanie tukových buniek a formovanie postavy.

7

PLAZMALIFTING PLAXPOT

PLAZMALIFTING PLAXPOT je moderná metóda v estetickej dermatológii, využívajúca plazmu na regeneráciu pokožky, zlepšenie jej textúry a redukciu vrások.

8

NIŤOVÝ LIFTING APTOS​

NIŤOVÝ LIFTING APTOS je inovatívna estetická procedúra využívajúca biorevitalizačné nite na zdvihnutie pokožky, vyhladenie vrások a získanie mladistvého vzhľadu.

KONTAKT

KONTAKTUJTE NÁS

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER

Zostaňte informovaní o našich nových prírastkoch, výpredajoch, špeciálnych ponukách a sledujte najnovšie trendy

SALON

Františkánska 6, Trnava

Telefón: +421 918 755 888

E-mail: quir@quir.sk

SLUŽBY

Estetická medicína

Dermatokozmetika

Kadernícke služby

E SHOP

Ochodné podmienky

Ochrana osobných údajov

OSTAŇME V KONTAKTE

Copyright © Quir 2023. Všetký práva vyhradené

×

Cart