Skin & Visage Lounge

IPL FOTOOMLADENIE

vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože

Širokospektrálne svetlo ovplyvňuje povrchové pigmentačné zmeny, rozšírené póry a drobné kožné cievky. Doplnením o prehriatie hlbokých častí, ktoré zabezpečí práve vysokofrekvenčný elektrický prúd, možno výrazne ovplyvňovať všetky kozmetické chyby, ktoré sa nachádzajú v hlbších častiach pokožky a taktiež kolagén, čím sa zvýši tonus pokožky a vypnú sa aj drobné vrásky. Fotorejuvenizácia výrazne mení celkový vzhľad tváre, a preto sú klienti mimoriadne spokojní.

Učinky: Pôsobí hĺbkovo na kolagén, a tým vyhladzuje jemné vrásky a celkovo mení vzhľad kože; Vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad; Efektívne lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti; Zvyšuje napätie pokožky; Redukuje rozšírené póry až o 60%; Zjemňuje jazvičky

Vhodný vek so začatím fotorejuvenizácie je približne od 3O-40 rokov, ale i neskôr, čím docielime výrazné oddialenie procesu starnutia pokožky. Táto metóda je vhodná ako pre ženy tak i pre mužov.

Pre všetkých, ktorý potrebujú:

• notvorbu kolagénu – redukcia jemných vrások a vypnutie pleti
• redukciu pigmentových škvŕn – vybielenie pleti cca o 70%
• redukciu cievok cca o 80-90%
• zúženie rozšírených pórov a redukcia akné o 50-60%
• zjemnenie drobných jazvičiek

– príliš tmavý typ pokožky, žltačka, u ľudí, ktorým sa tvoria hypertrofické a keloidné jazvy, v prípadoch aktívneho alebo častého výskytu herpetickej infekcie v ošetrovanej oblasti, 6 mesiacov po celkovom používaní prírodných alebo syntetických derivátov vitamínu A, retinoidov (ISOTRETINOIN, ROACCUTAN – používaný na liečbu akné), v prípade lokálneho používania retinoidov (RETIN A), alebo bieliacich prípravkov: hydrochinon (vysadiť min. 2 týždne pred zákrokom), miesta ošetrené botoxom, tetovanie, poškodená alebo zapálená pokožka, plesňové ochorenia, kožné ochorenie, kožný melanóm, chemoterapia, epilepsia, srdcová nedostatočnosť, poruchy obehu krvi, horúčka, tehotenstvo a dojčenie

5 / 6 ošetrení, každé 3 týždne

Pokožka je mierne opuchnutá a začervenaná, tieto prejavy odoznievajú po 2 – 3 hodinách. Neodporúčame do 24 hodín návštevu sauny, bazéna namáhavú fyzickú prácu a cvičenie /kvôli spoteniu.

TVÁR – 95€
TVÁR + KRK + DEKOLT – 170€

Highly recommended 🙂 Will come again

LUCIA V.

Very professional and kind ladies, care about customer and services. Looking forward to come back soon

VERONIKA B.

Krasne prostredie,veľmi milý a ústretový personál.

LENKA M.

Perfektné, bol to hotový zážitok!

NIKOLA S.

Krasne prostredie. Pekný prístup a z výsledku som nadšená. Určite sa budem rada vracať

MARTINA C.

Skvelá slečna kozmetička, príjemná, milá so zlatými ručičkami a perfektný výsledok ošetrenia.

DENISA P.

KTO SA O VÁS POSTARÁ?